Przejdź do treści strony

Wydarzenia

Wyniki konkursu

Wyróżniona aplikacja

Znane są już wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Do konkursu zgłoszono także prace dyplomowe realizowane przez studentów kierunku informatyka, którzy aktualnie są już absolwentami Naszej Uczelni. Laureaci konkursu mogli nie tylko pochwalić się swoimi pracami, ale liczyć na nagrody finansowe.

Jeden z absolwentów kierunku informatyka, Mateusz Płóciennik, otrzymał wyróżnienie za pracę pt. „Aplikacja internetowa wspierająca naukę języka angielskiego w warunkach partnerskiej i wzajemnej współpracy”. Praca została napisana pod kierunkiem dra inż. Zbigniewa Szpunara. Celem pracy było stworzenie aplikacji internetowej wspierającej naukę języka angielskiego. Nauka języka z wykorzystaniem stworzonej aplikacji polega na pisaniu krótkich historii w języku angielskim. Aplikacja pozwala na dobieranie w pary osoby uczące się języka, celem wykonania zadania. Osoby te oceniają wzajemnie napisane teksty.

Mateuszowi Płóciennikowi gratulujemy wyróżnienia. Życzymy owocnego wykorzystywania nabytej podczas studiów wiedzy i umiejętności, ich rozwijania, a także sukcesów zawodowych.

Wyróżniona aplikacja
Wyróżniona aplikacja