Aktualności

Powrót

Wyniki konkursu

Opublikowano: 21.12.2021
Wyróżniona aplikacja

Znane są już wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Do konkursu zgłoszono także prace dyplomowe realizowane przez studentów kierunku informatyka, którzy aktualnie są już absolwentami Naszej Uczelni. Laureaci konkursu mogli nie tylko pochwalić się swoimi pracami, ale liczyć na nagrody finansowe.

Jeden z absolwentów kierunku informatyka, Mateusz Płóciennik, otrzymał wyróżnienie za pracę pt. „Aplikacja internetowa wspierająca naukę języka angielskiego w warunkach partnerskiej i wzajemnej współpracy”. Praca została napisana pod kierunkiem dra inż. Zbigniewa Szpunara. Celem pracy było stworzenie aplikacji internetowej wspierającej naukę języka angielskiego. Nauka języka z wykorzystaniem stworzonej aplikacji polega na pisaniu krótkich historii w języku angielskim. Aplikacja pozwala na dobieranie w pary osoby uczące się języka, celem wykonania zadania. Osoby te oceniają wzajemnie napisane teksty.

Mateuszowi Płóciennikowi gratulujemy wyróżnienia. Życzymy owocnego wykorzystywania nabytej podczas studiów wiedzy i umiejętności, ich rozwijania, a także sukcesów zawodowych.

Wyróżniona aplikacja
Wyróżniona aplikacja

Dziekanat Katedry

mgr Anna Ratajczyk

Budynek Collegium Mechanicum
ul. Poznańska 201-205, pok. 128
tel. (62) 76 79 580

Godziny otwarcia

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek - Piątek: 10:00 - 14:00
Sobota (zjazdowa): 9:00 - 14:00

Katedra Informatyki

Wydział Politechniczny

ul. Poznańska 201-205
62-800 Kalisz

Akademia Kaliska

im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
ul. Nowy Świat 4
62-800 Kalisz